ordu escort

GİYİLEBİLİR

Akıllı Çorap “Owlet” Bebeklerin Hayatını Kurtarıyor.

By

on

 

 

Owlet sock corap

 

Hassas sağlık durumuna sahip bebekler için yaptıkları çalışmalarla adını sıkça duymaya başladığımız Owlet firması bir süredir üzerinde çalıştığı “Owlet Sock”un (çorap) beta versiyonun sona erdiğini ve ürünün  satışına başlandığını duyurdu.

Geceleri bebeklerinin nefes alıp verdiğini bilmek ve kalp atışlarını takip etmek isteyen anne babalar için üretilen bu kit özellikle hassas durumdaki bebekler için bir hayli kolaylık getiriyor.

Bebeğin ayağına giydirilen çorap ve base station (dış ünite) bir birine kablosuz olarak bağlanabiliyor.  Nefes kesilmesi yada herhangi bir  ritim bozukluğu yada durma durumunda dış ünite alarm vererek ebeveynleri uyarıyor.

Owlet Sock 3

Akıllı telefonlarınıza kuracağınız uygulamasayesine ise cihazdan gelen kalp atışı ve oksijen seviyesi gibi  hertürlü veriyi takip edebiliyorsunuz. Websitesi üzerinden 249 USD lik bir fiyat etiketi ile satışa açılan ürün sayesinde anne babaların uykusuz nöbetleri de sona erecekmiş gibi görünüyor.

Tanıtımında; özellikle beta versiyonunda bu ürünü kullanan gönüllü anne babaların son derece tatmin olmuş ifadeleri de ürünün satış başarısının ne olacağı  konusunda bir hayli ipucu veriyor. Öyleki Owlet 100 gün içerisinde herhangi bir memnuniyetsizlik yaşamanız durumunda ürünü koşulsuz olarak geri alacağını garanti ediyor.

 

.

loading...

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>