ordu escort

ETKİNLİK

Altın Yonga Teknoloji Ödülleri Sahiplerini Buldu

By

on

2015-in-en-iyileri

Teknoloji dünyası açısından bir hayli bereketli geçen 2015’in son demlerini yavaş yavaş tüketmeye başlarken bizde bytemagazin.com olarak her geçen gün daha da büyüyen bu elektronik denizinde sizlere eşlik edebilmek için bu ürünlerle ilgili bir çok inceleme, haber ve makaleler yayınladık. Sürç-i Lisan ettiysek affola…  Ancak burada bitirmiyoruz tabi ki. Teknoloji devlerinin bizim için ortaya koydukları bunca çabayı anlamlı kılmak adına yapmamız gereken son bir şey daha kaldı. Oda bu elektronik evreninin Sezar’larını bulup onlara haklarını teslim etmek… Artık geleneksel hale gelen Byte Magazin Altın Yonga Ödüllerini açıklamadan önce tüm editörlerimizin hassasiyet ve hakkaniyetle yaptıkları değerlendirmelerin temel odağında fiyat – performans kriterinin ayrı bir öneme sahip olduğunu belirtmek isteriz.. Ve Sahne Onların…

 

Best-of-2015

En İyi Akıllı Telefon

SONY Xperia Z5 Premium

En-iyi-akilli-telefon

Japon üreticisinin mobil segmentteki temsilcisi Sony Xperia Z5 Premium, 5.5 inç ekranda sunduğu 4K UHD görüntü, 806 ppi piksel yoğunluğu ve  23 MP çözünürlükte görüntüler yakalamasına olanak veren  Exmor RS™ sensörü ile en çetin mücadelenin yaşandığı “Akıllı Telefon” segmentinde listenin ilk sırasını fazlasıyla hakediyor.

 

 

Best-of-2015

En İyi Tablet Bilgisayar

APPLE iPad Pro

En-iyi-tablet-bilgisayar

Dünyaya tablet olgusunu kazandıran Cupertino’lu firmanın iPad Pro’su bir taraftan başını 64 bit mimarili A9X işlemcisinin çektiği güçlü donanım ekibi, diğer taraftan da  Apple Pencil desteğindeki 12 inçlik basınç duyarlılığına sahip ekranı ile fiyatları kendisinin 5 katı olan Profesyonel tasarım tabletlerine rahatlıkla kafa tutabilecek nitelikte bir ürün.

 

 

Best-of-2015

En İyi Dizüstü Bilgisayar

APPLE MacBook Pro Retina

En-iyi-dizüstü-bilgisayar

Herşeyin “Daha” sını vadeden Apple MacBook Pro Force Touch trackpad, uzun pil ömrü ve hızlı flash depolama özellikleri ile hem imaj hem de  poerformans noktasında kullanıcısına benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Üreticisi onu üç kelime ile tanımlamaya çalışmış; İnce hafif ve güçlü.. dahası…OS X Yosemite’in yorumladığı harika tasarım…

 

 

Best-of-2015

En İyi Masaüstü Bilgisayar

ASUS G30AK

En-iyi-masaüstü-bilgisayar

Asus G30 AK etkileyici kasasının içerisinde barındırdığı güç ve zengin donanımı ile başta oyun severler olmak üzere tüm profesyonel platform mensuplarına hitap eden bir makina. Turbo Gear teknolojisine sahip Intel® Core™ i7 işlemcisi ve Hız aşırtma sırasında maviden kırmızıya dönen ışıkları ile tüm meraklı bakışları üzerinde toplayacak bir ürün.

 

 

Best-of-2015

En İyi Router

ASUS RT-AC3200

En-iyi-router

Yapılan testlerde gösterdiği başarı ile wireless dünyasında kendine ayrı bir yer ve rütbe edinen Asus RT-AC3200 hem bireysel hem de grup kullanımları için performansta rakipsiz bir seçenek. Özellikle multimedya ve oyun alanlarında farkını çok daha belirgin olarak ortaya koyabilecek bir router.

 

 

Best-of-2015

En İyi DSLR

NIKON D750

En-iyi-DSLR

Nikon’un keskin gözleri kadar kulaklarını da çalıştırarak ortaya koyduğu bir ürün. Bugüne kadar üretilmiş Nikon kameraları içerisinde kitlesinin taleplerine en yüksek cevabı verebilecek bir DSLR. Full Frame sensörü ve üstün özellikleri ile D700’ün boşluğunu rahatlıkla doldurabilecek bir cihaz.

 

 

Best-of-2015

En İyi Televizyon

SAMSUNG SUHD TV

En-iyi-televizyon

Son 10 yıldır tüm dünyada televizyon sektörünün lider üreticisi olan Samsung 2015’te sahneye çıkardığı  SUHD TV’si ile televizyon dünyasında oyunun kurallarını kökten değiştirmeyi başardı. Air Mause özellikli kumandası, yüksek doğruluklu renk gamutu,  güçlü görüntü işleme motorları ve kavisli ekranı ile sizi kendi dünyasına kolayca çekiyor.

 

 

Best-of-2015

En İyi Projeksiyon

LG PF1500G

En-iyi-projeksiyon

Koreli üreticinin en başarılı olduğu alanların başında gelen projeksiyon görüntüleme LG’nin zengin ekosistemi ile apayrı bir boyut kazanıyor.  Full HD görüntüler üreten LG PF1500G  mini beam title’ını taşısa da bu ekosistem içerisindeki en güçlü mobil cihaz olarak açık ara  ön plana çıkıyor.

 

 

Best-of-2015

En İyi Ses Sistemi

LG 2900 X-BOOM HI-FI

En-iyi-ses-sistemi

2.2 kanalda 2900W gücünde bir ses gücü ile Darth Wader’in odasından ödünç alınmış gibi duran LG X-BOOM kırmızı LED ve beyaz ışıklar vereb X FLASH, USB’den oynatılan şarkılara otomotik efekler ekleyen Akıllı DJ, şarkı geçişlerini mixleyen Auto DJ,  Bluetooth ve NFC kablosuz ses desteği ile muhteşem bir sistem.

 

 

Best-of-2015

En İyi Otomotiv Teknolojisi

BMW 2 TOURER

En-iyi-otomotiv-teknolojisi

loading...

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>