ordu escort

GİYİLEBİLİR

Android Wear Doğum Gününde Shazam Sürprizi!

By

on

shazam android Wear

Androiad Wear bu  ilk kez yapacağı  doğum günü partisine hazırlanırken en güzel doğum günü sürprizi Shazam’dan geldi. Shazam yeni yaptığı güncelleme ile artık sadece Apple Watch’ üzerinde değil aynı zamanda android saatlerde de çalışabilecek.

Blutooth tabanında Mobil telefonlara bağlı basit bir teknoloji olarak başlayan ve giyilebilir teknolojinin yeni bir uzantısı olan  saat trendi gün geçtikçe uygulama çeşitliliği açısından zenginleşiyor. Üstelik sadece uygulama çeşitliliği açısından değil aynı zamanda dev teknoloji üreticilerinin birer birer piyasaya sürdüğü yata tanıttığı modellerle mobil hayata farklı bir renk katıyor. Samsung, Apple, Huawei, Motorola, LG, Asus ve  Sony’in ardından Dünyanın en meşhur saat markası olan Tag Heuerde çok yakın bir zamanda android bir saat ile rakiplerinin arkasına takılacak.

Android Wear’ın dünyasına sükseli bir adım atmayı başaran Shazam  aslında kol saatinizde değil yine  akıllı telefonunuz üzerinden çalışacak. Bu yüzden işin çoğu Akıllı telefonunuzun omuzlarına biniyor. Tabiki iyi bir performans almanız için saatinizin ve akıllı telefonunuzun birbirlerinin iletişim alanları kapsamında olması gerekiyor. Ancak kapsam dışında olduğunuzda çalan şarkıyı kayıt edip daha sonra Shazam’a sorgulaması için iletebilirsiniz.

Androiad Wear 5.1.1’in Wi-Fi desteğiyle gelmesi saatlerin Wi-Fi’ye bağlanıp temel notifikasyonları  takip edebilmesine olanak veriyor. Yakın zamanda gerçekleşen bu gelişmelerle birlikte  giyilebilir teknoloji tutkunlarının gözlerini çevirdiği  28 Mayısta başlayacak olan I/O konferansında daha ne gibi sürprizle karşılaşacağız? hep beraber bekleyip göreceğiz.

 

loading...

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>