ordu escort

iOS

Apple IOS 7.1 Şarj ömrünü mü kısaltıyor…

By

on

apple
Güncellemeyi yapan ve şikayetlerini sosyal medyada dile getiren kullanıcılarınşikayetleri üzerine ufak çaplı bir test yaptı. iPhone 5S, IPhone 5, iPad mini ve dördüncü jenerasyon iPod’ları hem iOS 7 hem de iOS 7.1 sürümü altında test eden Cunningham, iOS 7.1 sürümünün yüklü olduğu cihazların şarjının çok daha hızlı tükendiğini gördü.

Uzun bir süredir Beta aşaması devam eden iOS 7.1, iCihazlara birçok yenilik getirdi. Yeniliklerin yanında iCihazlarda performans iyileştirmesinin de yapıldığı bu güncellemeyi iTunes veya OTA üzerinden yükleyebilirsiniz.

Tasarım Değişiklikleri iOS 7 ile gelen sade tasarım, iOS 7.1 ile daha da sadeleşti. Artık açık ve koyu renk klavyeler arasında Erişilebilirlik seçenekleri üzerinden geçiş yapmak mümkün. Mesaj gibi bazı uygulamaların simgeleri elden geçirildi ve telefonu hareket ettirdiğinizde arka planda ortaya çıkan 3 boyutlu efekti azaltma ya da kapatma olanağı kullanıcılara sunuldu. Yeni Kamera Ayarları iPhone 5S kullanıcıları HDR gibi özellikleri otomatik olarak kullanabilecek. Böylelikle iPhone kamerası birkaç fotoğrafı arka arkaya çekip, en iyi kompozisyonu nihai poz olarak sunacak. iPhone 4 için Daha İyi Performans iPhone 4’ün beş yaşına basmış olması, Apple’ın bu emektar cihazı unutacağı anlamına gelmiyor. iOS 7.1 ile uyumlu olan en eski Apple cihazı iPhone 4, bir önceki sürüm (iOS 7) ile ortaya çıkan sıkıntıları çözdüğü gibi, daha fazla hassasiyet ve yüksek performans kazanıyor.

loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>