ordu escort

ETKİNLİK

Apple’ın “Shot On iPhone 6″ Kampanyası Büyük İlgi Görüyor

By

on

iphone 6 film kampanya

Apple şuan devam eden iPhone 6 reklam kampanyası kapsamında iPhone kullanıcılarının fotoğraflarına yer verdiği  “Shot On iPhone 6″ projesinin kapsamını genişletiyor.   Amerikalı teknoloji devi pazartesiden itibaren sadece iPhone 6 ile çekilmiş fotoğrafları değil aynı zamanda iPhone 6 larla çekilmiş videoları da yayınlamaya başladı.

Kampanyaya videolarında dahil edilmesiyle  kullanıcı ilgisi had safhaya çıkmış durumda.  iPhone 6 ile çekilmiş günlük kullanıcı fotoğrafları  mart ayından beri Apple’ın  websitesinde oluşturduğu World Gallery başlıklı sayfada yayınlanıyordu. Şimdi ise  “Wold Gallery Films” başlıklı sayfada yayınlanan yaklaşık onbeşer saniyelik görüntülerden oluşan videolar büyük ilgi görüyor.  Apple üçüncü parti yazılımları websitesinde refere etmediğinden kullanıcılar fotoğraf ve video çekerken standart iPhone 6 kameraları ve IOS kapsamındaki uygulamaları tercih ediyorlar. Tabiki tripod ve  benzeri ekipman kullanımına kimsenin itiraz ettiği yok.

Kullanıcılar iPhone 6 kamerlarıyla bir taraftan kendi kadraj yeteneklerini göstermeye çalışırken, diğer taraftan da  200 FPS slow Motion, düşük ışık ve titreme etkisininin minimize edildiğini gösteren örneklerle IOS 8’in yönettiği kameranın yeteneklerini website ziyaretçilerine göstermeye çalışıyorlar. Tabi şu aralar Amerikadaki billboard, citylight ve megalight larda çarşaf çarşaf yayınlanan kullanıcılar tarafından çekilmiş görseller bu kampanya için ciddi bir motivasyon dinamiği oluşturuyor. Aşağıda bu örneklerden bir tanesinin videosunu paylaşıyoruz. İzlemenizi tavsiye ederiz.

 

 

 

.

loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>