ordu escort

FİLM

Batman v Superman’in Yeni Fragmanı Yayınlandı. Ama İşler Biraz Karışık…

By

on

Batman-vs-Superman

Batman ve Süperman – Adaletin Şafağı- filminin yeni bir fragmanı yayınlandı. Ve görünüşe göre bu iki süper kahraman beklediğimizin aksine pek de birbirleriyle dost olmaya niyetli değil.

Yönetmenliğini Zack Snyder’in yaptığı ve 2016’da gösterime girecek olan filmin trailerinde Batman ve beraberindeki  bir kaç kişi elleri zincirli bir şekilde tutsak edilmiş halde görünüyorlar. Muhtemelen bir çöldeki yeraltı hücresinde tutulan Batman ve oraya yukarıdaki boşluktan yıldırım gibi bir giriş yapan Superman birbirleriyle pek de dost canlısı olmayan bir mücadelenin içerisindeler.

Bu iki süper kahramanın yüz ifadelerine bakıldığında klasik iyiler ve kötüler ayrımında Batman’ın seyirciye daha yakın olduğu dikkatlerden kaçmıyor. Bir taraftan Süperman’ın yüzündeki öfke ve kin ifadesi diğer taraftanda Batman ile birlikte tutsak  edimiş karakterlerin direnişçi görünümleri muhtemel bir dünyalı – kriptonlu mücadelesinin ipuçlarını veriyor.

Ayrıca Superman’i görünce saygı ve itaatle çöken askerler ise Superman’in onlara yardım eden bir karakter olmaktan daha ziyade onların lideri olduğunu düşünmemizi sağlıyor. Tüm bu görüntülerden sonra film hakkındaki merak tüm dünyada tavan yapmış durumda. Ama şimdilik  49 saniyelik bu video ile yetinmek zorundayız…

 

loading...

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>