ordu escort

TAŞIT

Çılgın Jetpack’çiler Boeing A380 ile Yarıştı..

By

on

Jetpack Dubai 2

Yves Rossy ve Vince Reffet Dubai semalarında yaptıkları yeni bir Jetpack şovu ile nefes kestiler. Çılgın ikili kullandıkları jetpack leri ile Boeing’in Süper Jumbo Jet uçağı A380 in etrafında uçuşarak akrobatik hareketler yaptılar.

Çılgın ikili Boeing 747 den bile daha büyük olan Boeing A380’in etrafında yaptıkları uçuşun görüntülerinin yer aldığı 99 saniyelik videoyu dün Youtube üzerinden yayınladılar.  Aynı ikili en son Büyük kanyon’un üzerinde bir B17 bombardıman uçağının yanında uçarak tüm dünyanın dikkatlerini üzerlerine toplamıştı.

İkili bu uçuşu aslında  Emirates hava yollarının güvenli uçuş temalı reklam filmi için gerçekleştirdiler,  Etraflarında  dönen bir helikopter ise tüm bu olup biteni kaydediyor. 4000 fitte gerçekleşen bu aksiyon dolu görüntüleri izlemenizi tavsiye ederiz.

loading...

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>