ordu escort

DSLR

Edelkrone Harikalar Kumpanyası Devam Ediyor… Sıradaki Gösteri “SliderOne”

By

on

SliderONE_01

Dünya’da çekim ekipmanları denildiğinde akla gelen ilk marka olan Edelkrone harika ürünleri ile şaşırtmaya devam ediyor. Edelkrone’un yeni mühendislik harikası ekipmanının adı ise “SliderOne”.

SliderOne dünyanın en portable yani taşınabilir sliderı olarak çekim ekipmanları dünyasına katıldı. İnsan gözünün derinlik algı mesafesi olan 6 cm lik köprüsel açıklığını 15 cm lik slider hareketi ile optimize eden SliderOne çoğu DSLR kullanıcısının en büyük ihtiyaçlarından birtanesini de karşılamış olacak.

SliderOne’ın oluşturulma sürecinde yine Kadir Köymen orjininde Edelkrone’un dahiyane bakış açısnın klasik bir etkisini görüyoruz. Bütün profesyoneller Post prodüksiyon sırasında binbir hevesle çektiğimiz çoğu slider görüntüsünün kesildiğini bilir.  İşte SliderOne da tam da bu noktayı tespit ederek en çok kullanılan merkez açıya odaklanarak bir taraftan  en optimal açısal alan kullanımını bir taraftan da  e inanılmaz bir kolaylık ve pratiklik sağlayacak  harika bir  ürün ortaya koymuş.

SliderOne’ı Edelkrone websitesi üzerinden 629 TL bir bedel ödeyerek satın alabilirsiniz… Ayrıca 49 TL’lik bir Protection Plan opsiyonu da mümkün.. Ürün hakkında daha ayrıntılı bilgiyi buradan alabilirsiniz.. Söylenecek fazla söz yok Tebrikler Edelkrone… Her zaman ki gibi…

loading...

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>