ordu escort

DÜNYADAN

Evlere Temizliğe Gitmek için 1.000.000 $ Topladı “Wahome”

By

on

Wahome

 

Merkezi Kuzey Kore’nin başkenti Seul’da olan ve ev temizlik servisi yapan WaHome isimli firma kısa sürede  bir milyon dolar yatırım topladı. Şirketin Topladığı bu sermayeyi verdiği temizlik servisi için zengin özellikler taşıyan iOS ve Android uygulamalarını geliştirecek mühensdisleri kiralamak için kullanacak. WaHome bu yatırımlarla önce Seul dışındaki Kore şehirlerinde ardından da Japonya ve Hong Kong’a açılmayı amaçlıyor.

WaHome John Lee ve Edward Hahn tarafından geçtiğimiz mayıs ayında kurulmuştu. Birçok temizlik servisinin  ücretli aboneliklerle  çağrı merkezi üzerinden hizmet verdiği Kore’de randevu onaylarının çoğunlukla gecikmesini fırsata çeviren WaHome bunun için çok daha etkili bir yöntem kullanmaya karar verdi. Geliştirdikleri bir uygulama üzerinden kimseyi hatta bekletmeden hızlı bir randevu sistemi oluşturdular.

Hahn günde 100.000’den fazla ev temizliği servisi gerçekleşen Seul’de bu müşterilerin ancak % 20’sinin sonuçtan memnun kaldığını ve 1200 daimi müşterisinin yarısının her hafta düzenli olarak en az bir kere kendilerinden temizlik servisi talebinde bulunduğunu belirtti.

 

loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>