ordu escort

SOSYAL MEDYA

Facebook kendi “sahibinden.com”unu test ediyor

By

on

Facebook Local Market

Son günlerde bir çok Facebook kullanıcısı akıllı cihazlarındaki Facebook uygulamarında aniden ortaya çıkan ve kısa bir süre sonra kaybolan “Local Market” isimli özelliği gördüklerini rapor etti. Local Market diye adlandırılan yeni özellik bazen ekranın alt ve orta kısmındaki messenger butonunun yerinde ortaya çıktı. Şuan için kısıtlı bir çevrede test edilen özellik sayesinde kullanıcıların kıyafet, otomobil, kitap ve çok daha fazlasını içeren kategoriler üzerinden alıp satabilecekleri belirtiliyor.

Zira akıllı cihazlarında  yüklü facebook uygulamasında aniden beliren bu özelliği görüp bir adım daha ileri giden bazı kullanıcılar ürünlere ait çeşitli resim ve fiyatların olduğu kısımlarda “al – sat” butonlarına da ulaştıklarını ifade ettiler. Yine aynı şekilde “Top cars, Men’s Clothes, ve Everythin Free” gibi  çok sayıda arama filtresininde bulunduğundan bahsediliyor.

Local Market özelliği ayrıca birisi Yerel satıcılar grubunda bir haber oluşturduğunda da ortaya çıkıyor. Bu özellik esnasında ortaya çıkan pop-up da ise ” yakınlarınızda daha çok insana ulaşın. Local marketle birşey paylaştığınızda size yakın yerlerde yaşayan insanlar Favoriler kapsamında  bulunan  Local marketinizdeki eşyalarınızı  görebilecekler. Bazı kullanıcılar ise bu özelliğin sadece iki saatlik bir süre için ortaya çıktığını ve yükleme kısmınında bir hayli uzun sürdüğünü söylediler.

Facebook Local Market 2

 

loading...

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>