ordu escort

OYUN

Facebook’un Messenger Platformu ilk Oyununa Kavuşuyor

By

on

facebook messenger game

Facebook’un geçtiğimiz Nisan ayında kullanıcısı ile buluşan Messenger Platformu kapsamını genişletmeye şimdi de oyunlarla devam ediyor.

Messenger Platformunun uygulama listesine bakan kullanıcılar “Doodle Draw Game” sürpriziyle karşılaştılar. Sosyal Medya devi Facebook ise konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “Doodle Draw oyunu’nun Nisan ayında aktivitesine başlayan Messenger Platformu için bugüne kadar uygulamaya dahil olan ilk gerçek oyun olduğu” ifade edildi.

Facebook Messenger Platformu için ilk başlarda sadece GIF formatlı hareketli resimler ve ses efektlerine izin veriyordu. Çiçeği burnunda Mesenger Platformunda herhangi bir oyuna yer verilmesi söz konusu bile değildi. Bu durum Facebook’un Messenger Platformunun içerik kalitesini korumaya yönelik katı tutumunun bir sonucuydu elbette.

Uygulama içerisinde bir oyun formatına en yakın olan şey ise hepimizin yıllardır aşina olduğumuz ve sesimizi kaydederek bize video playback yapan geveze kedi Tom’dan başkası değildi. Aslında Facebook’un bu Messenger Platformunu oyun gibi uygulamalarla zenginleştirmek istediği daha Messenger Platformu yayınlanmadan önce bile konuşuluyordu. Ancak Facebook bunun için ilk test verilerinin olumlu bir trendde olmasını bekledi.

Doodle Draw hem Android hemde iOS kullanıcılarının zorlanmayacakları bir oyun çünkü sadece basit bir çizim mantığı üzerine oturtulmuş bir oyun. Uygulama size çizmeniz için birkaç figür gösteriyor. Sizde size gösterilen bu figürü kısıtlı renk seçenekleri ve boyama opsiyonları ile oluşturup bir arkadaşınıza göneriyorsunuz. Onlarda sizin ne çizdiğinizi tahmin etmeye çalışıyorlar.

loading...

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>