ordu escort

MOBİL

Gizemli iphone 6 fotoğrafı büyük heyecan yarattı!

By

on

iphone_6

Eylül ayında tanıtılmasına kesin gözüyle bakılan iphone 6 nın oldukça gerçek izlenimi uyandıran bir fotoğrafı sızdırıldı. Eylülün ilk haftası tanıtımının yapılması beklenen Apple ın iphone 6 adını vereceği akıllı telefon hakkında söylentiler ayyuka çıkmış durumda.  Sızan resimde ambalajlı ve paketli bir halde görünen bu akıllı telefonun şanslı sahibinin kim olduğu yada bu fotoğrafın kim tarafından sızdırıldığı bilinmiyor. Konuyla ilgili Apple tarafından bir açıklama yapılmamış olmasına rağmen mobil konusunda uzman çevrelerde bunun  gerçek bir iphone 6 fotoğrafı olduğunu düşünenlerin sayısı hiçte azımsanamayacak kadar fazla.

IOS 8 işletim sistemiyle gelecek cihazın iki farklı ekran boyutu seçeneğiyle tüketiciye sunulacağı konuşuluyor. İlki halihazırdaki iphone kullanıcılarını hedef alırken, 5.5 inçlik ekrana sahip olan ikinci model ise başta  5.7 inçlik Samsung Galaxy Note 3 olmak üzere  büyük ekran seven akıllı telefon ve phablet kullanıcılarını hedef alıyor.

loading...

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>