ordu escort

ANDROID

Google’ın Yeni Uygulaması Who’s Down Bakın Ne Yapıyor…

By

on

who is down

Google biraz önce  Play Store ‘da  sessiz sedasız  “Who’s Down” diye isimlendirdiği bir uygulamayı yayınladı.  Bu uygulama isminden de açık bir şekilde anlaşılabileceği üzere  yakınlarda takılan ve müsait olan olan bir arkadaşınız varsa size onları göstererek beraber  vakit geçirebilmeyi teklif etmenize olanak sağlıyor.

Google Who’s Down uygulamasının Google Paly Store daki ekran görüntülerinden anlayabildiğimiz kadar ile programın aktif edilmesi son derece kolay. Gogole Who’s Down ekranının alt kısmındaki   kocaman kırmızı butonu sağ tarafa kaydırınca “ben burdayım kim benimle takılmak istiyor” u bir çırpıda halletmiş oluyorsunuz.

Ben istiyorum.. ben istiyorum.. diye kendini parçalayan arkadaşlarınız ize uygulamanın içerisinde bulunan Chat özelliğini kurarak anında sizinle iletişime geçebiliyorlar. Tabi bu amansız aksiyon için ne kadar süre ayırabileceğinizi ve potansiyel favori aktivitesi listenizi de aynı şekilde paylaşabiliyorsunuz.  olduğunu belirtelim..

Aslında Google Who’s Down   şuan için sadece davet usulü ile üye kabul eden bir platform olarak test ediliyor, Bu yüzden şuan için sadece Amerika birleşik devletlerindeki Android ve iOS platformu  kullanıcılarının hizmetine açılmış durumda olsa da genel kullanıma açılması an meselesi…

 

loading...

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>