ordu escort

EKİPMAN

GoPro’nun Akıllı Stratejisi

By

on

GoPro SynBac

GoPro perşembe günü San Francisco’daki özel bir etkinlikte  sessiz sedasız bir şekide yeni geliştirici programının üzerindeki perdeyi kaldırdı. Yeni programın amacı ise kendi aksiyon kameralarını   mümkün olduğunca çok üçüncü parti araca bağlanabilmesini sağlamaktı.

Hatırlayacağınız üzere GoPro bir süre önce de aksiyon kameralarının periscope entegrasyonlarını duyurmuştu. Yine geçen hafta da makul fiyatlarla edinilebilecek ve çocuk arabalarına monte edilebilecek bir eş zamanlı kodlama sistemi  üzerinde çalıştığını duyurmuştu.

Motosikletten otomobile, oyuncak arabadan hava taşıtlarına kadar kendi ekosistemini olabilidiğince fazla genişletmek için ciddi çalışmalar yapılıyor.

GoPro akıllı telefonlar gibi üç beş ayda yenilenen modellerden ziyade aynı aksiyon kamerasınının yenisini üretmeden sadece geliştirilen aksesuar ve uygulamalarla yeni müşteriler çekmeyi planlıyor.

loading...

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>