ordu escort

TAŞIT

GoPro Drone’dan İlk Görüntüler

By

on

GoPro Drone

Birkaç ay önce aksiyon kameralarının meşhur ismi ve GoPro’nun bir Quadcopter Drone yapmak için kollarını sıvadığını duymuştuk. Ancak firma bu yeni projesi hakkında  pek fazla ayrıntı paylaşmamıştı, ta ki bugüne kadar.  GoPro bugün kendi resmi Youtube kanalı üzerinden bu gizemli dronuna ait ilk çekim görüntülerini yayınladı.

Geliştirilme aşamasında olan bir GoPro  quadcopter ve stabilizasyon sistemleri prototipi tarafından kaydedildiği ifade edilen görüntüler oldukça akıcı ve  etkileyici. Go pro ayrıca bu görüntülere herhangi bir dijital stabilizasyon müdahalesi yapılmadığını yani dronun kendi çektiği ham görüntüler olduğunu bildirdi.

Görüntüleme konusunda birhayli deneyimi bulunan firmanın  kendi dronunun çektiği bu görüntüler 1440p çözünürlükte.  Bu görüntüleri yakalayan lense odaklandığımızda ise balık gözü etkisinin minimum seviye olduğu ve muhtemelen 14-18 mm aralığında optimal bir geniş açı optik grubu kullanılmış gibi görünüyor..

loading...

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>