ordu escort

TABLET

iPad Pro Satışa Çıktı

By

on

iPad Pro 1

Apple’ın tablet segmentindeki yeni amiral gemisi iPad Pro nihayet resmi olarak  satışa çıktı. Şuan için sadece web mağazası üzerinden satılacak cihaz bir hafta sonra da Apple Store mağazalarında raflardaki yerini alacak. Siparişinizin ardından bir gün içerisinde iPad Pro’nuza kavuşacaksınız.

iPad Pro Türkiye online mağazasında 128 GB Wi-Fi + Cellular modeli  4099 TL sadece Wi-Fi modeli  ise 32GB 2999 TL 128 GB 3599 TL’lik bir fiyat etiketi ile satışa sunuldu. iPad Pro’nun Wi-Fi’li modeli 32 GB ve 128 GB depolama seçenekleri ile gelirken  Wi-Fi +Cellular modeli ise sadece 128 GB  depolama kapasitesi ile geliyor.

Şuan dünyanın en iyi tableti olarak kabul edilen iPad Pro  12.9 inçlik 2732 x 2048 çözünürlükteki ekranı ve M9 grafik işlemci destekli A9X çipi ile zaten rakiplerini yeterince korkutsa da asıl sükseyi kablosuz çalışabilen smart keyboardı ve iPad’i farklı bir sınıfa taşımayı başaran Apple Pencil’ı ile yapacak. Ancak bu donanımlardan her ikisi de iPad Pro’dan ayrı olarak satılacak.

Yine Apple’ın online mağazasında 649 TL ödeyerek (3-4 hafta ) SmartKeyboarda, 379 TL ödeyerek de Apple Pencil’a (4-6 hafta) sahip olabilirsiniz. Yani mahşerin bu üç atlısına sahip olmak isterseniz iPad Pro’nun türüne göre toplamda 4027  TL ya da 5127 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Gümüş, altın ve uzay grisi seçenekleri ile sunulan iPad Pro’nun  birde altın ve rose gold renk seçenekli özel bir versiyonu ise ön siparişe açılmış durumda. Her ikiside 128GB + LTE özellikli olan iPad Pro’lardan “altın” kaplamalı model için 1855 sterlin yani  8183TL lik bir fiyat belirlenirken, “rose gold” seçenekli model için ise 1913 sterlin yani 8435 TL’lik bir fiyat belirlenmiş durumda. Bu iki model için herhangi bir kargo ücreti istenmiyor ancak satınalma tutarının yarısı depozito olarak ödemeniz gerekiyor.

Yeni iPad Pro ve arkadaşlarının bu fiyatlarını gördükten sonra ister istemez akıllara önümüzdeki günlerde forumları bolca meşgul edecek yeni bir soru geliyor; ” iPad Pro mu MacBook Air mi?”

Sizde iPad Pro için sabırsızlananlardansanız buradan sipariş verebilirsiniz..

 

 

loading...

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>