ordu escort

SANAL GERÇEKLİK

iPhone Kendi VR’ını Yanında Taşıyacak “Figment iPhone Case”

By

on

Figment iphone case

Samsung’un Gear VR’ı varsa bundan sonra iPhon’un da “Figment VR’ı olacak. Figment VR isimli bir kickstarter firması iPhone için ürettiği VR (sanal Gerçeklik ) ürününü satışa çıkarıyor.

iPhone kullanıcıları bir taraftan Google’ın artık neredeyse bedava dağıtılan Cardboardlarına diğer taraftan da Apple’ın ezeli rakibi Samsung’un Oculus Rift destekli Gear Vr’ına  gıpta eden gözlerle bakarak  neden senin de bir VR cihazın yok  deme noktasına çoktan geldiler.

Ama haber iyi çünkü Figment VR isimli firma aynı zamanda da iPhone kılıfı olarak kullanılabilecek bir VR cihazı geliştirdi ve bunu satışa sürüyor. Kılıfın içerisinde arka kısımda katlanmış olarak duran lens aparatı son derece kolay bir şekilde ön kısma uzanarak kılıfı bir VR cihazına dönüştürüyor.

Böylesine küçük bir yatırımla VR dünyasında ciddi bir popülerlik kazanma şansı yakalayan Figment Vr bir uygulama eşliğinde çalışacak bu kılıfları siyah ve beyaz renk seçenekleri ile  iPhone için olanını 49 USD den iPhone Plus için olanını ise 59 USD’den satışa çıkarıyor.

loading...

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>