ordu escort

MOBİL

“Kurt” Gözünü GSM’e Dikti!

By

on

Enigma GSM wolfcell30 milyonu aşkın üyesiyle Türkiye  pazarının en büyük oyuncularından birisi olan Joygame telekomünikasyon piyasasına girmek için kolları sıvadı. Şirketin kullanacağı 4G ve Koreli Dostları ile birlikte geliştirdikleri kendilerine özgü ENIGMA TEKNOLOJİSİ ile dinlenilmesinin hiç bir şekilde mümkün olmayacağı bir süredir teknoloji kulislerinde  konuşuluyordu. Şimdi ise bizzat firma yetkilileri tarafından en yüksek ağızdan açıkça ifade ediliyor. WOLFCELL ismiyle kullanıma geçecek olan şebeke Türkiye gibi son yıllarda çok ciddi ve geniş çaplı iletişim travmaları yaşamış bir ülke açısından son derece heyecan ve umut verici…

Türkiye’nin en büyük oyuncu topluluğuna sahip MMOFPS oyunu olan   Wolfteam’in yayın haklarını da ellerinde bulunduran Joygame Şirket yetkilileri WOLFCELL ismni verdikleri GSM operatörünü nisan 2015 ‘te faaliyete geçireceklerini açıkladılar.. Türkiye’de 4G ve ENIGMA teknolojisini birlikte sunacak ilk GSM operatörü olan WOLFCELL “Hızlı ve Dinlenemez” sloganıyla şimdiden kamuoyunda büyük bir merak uyandırmış durumda.

Sadece Türkiye çapında kapsama alanı üzerine inşa ettiği teknolojisi ile değil aynı zamanda

Hakkariden Edirneye Tüm türkiyede etkili bir kapsama alanına sahip olacak şekilde alt yapı yatırımlarını yapan şirket  aynı zamanda Türkiye’nin genç nüfusuna odaklayacağı pazarlama stratejisi ve kampanyalarla bir hayli iddialı. Aylık 7GB internet, Heryöne 30.000 dakika görüşme /SMS, Wolfcell içi sınırsız konuşma ve SMS gibi avantajlarının yanında SIKI DURUN!!! Her eve ücretsiz fiber internet gibi duyanların ağızlarını kulaklarına vardıracak   Extra avantajlarla birlikte gelecek..

Joygame Pazarlama Direktörü Ozan AYDEMİR; ”Son 6 yıldır milyonlarca gencimize dijital eğlenceyi sunan şirket olarak, bu sene başında onlara gençliklerini doyasıya paylaşabilecekleri ve rahat, özgür olabilecekleri bir platform yaratmak istedik. Kore’li ortaklarımız ile geliştirdiğimiz ENIGMA sistemi ile artık hiçbir telefon konuşması kayıt altına alınamayacak. Özgürce gençlerimiz konuşacak sırlar sır olarak kalacak. 4G teknolojisini çok değerli bir konu olarak özellikle ortaya atmadık çünkü bunu zaten standart getirmemiz gereken bir hizmet olarak görüyoruz. ENIGMA sistemi hakkında çok fazla yorum ya da detay vermem doğru olmaz ama kısaca şunu söyleyebilirim; yeni era’nın başlangıcı WOLFCELL olacak. Çünkü bu teknolojiyi geliştirerek farklı alanlarda da kullanacağız”

http://www.joygame.com/wolfteam/wolfcell/

loading...

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>