ordu escort

BİLGİSAYAR

Lenovo ve Razer Oyun PC’si İçin Bir Araya Geliyor..

By

on

Dünya’nın en büyük bilgisayar üreticisi Lenovo ve oyun sektörünün lider ismi Razer bugün yeni nesil oyun bilgisayarları üretmek için bir araya geleceklerini duyurdu. İki dev arasındaki işbirliği ilk olarak Y serisi üzerine inşa ettikleri ve Razer Edition Lenovo diye adlandırdıkları “Tower” konseptindeki masa üstü bilgisayarlarına odaklanacak.

Lenovo-Razer-1

Dünya’nın en büyük bilgisayar üreticisi Lenovo ve oyun sektörünün lider ismi Razer  yeni nesil oyun bilgisayarları üretmek için bir araya geleceklerini duyurdular. İki dev arasındaki işbirliği ilk olarak Y serisi üzerine inşa ettikleri ve Razer Edition Lenovo diye adlandırdıkları “Tower” konseptindeki masa üstü bilgisayarlarına odaklanacak.

Lenovo-Razer-2

Geçtiğimiz Eylül ayında düzenlenen IFA 2015’te tanıtılan Y serisi üzerine geliştirilecek olan bu yeni oyun PC’sinin ilk prototipi  İsveçte düzenlenen  Dreamhack Winter  partisinde sahneye çıkarıldı. Genel itibari ile yine Y serisi kasanın temel özelliklerine sahip olmasına rağmen Razer’in dokunuşları kendisini gösteriyor. Özellikle ön kısımdaki Razer imzasını gösteren yeşil led  ve alt kısımdaki multikromatik ışıklandırma ile Razer’in dokunuşlarını hissetmemek mümkün değil. Öyle görünüyor ki Çinli oyun devi oyun tutkunlarının ne istediklerinin bir hayli farkında, bu yüzden söz konusu bu ortaklığın sadece bir pazarlama hamlesi olarak kalmayacağını onun çok daha ötesine geçeceğinin sözünü veriyor.

Lenovo-Razer-3

 

Sonuç olarak bir tarafta Razer Comms, Synapse ve Cortex gibi yazılımları ile kendini fazlasıyla kanıtlmış bir oyun devi diğer tarafta ise dünyanın en büyük bilgisayar satıcısı… Üstelik Razen sayıları milyonları bulan fan klüplerinden bahsetmiyoruz bile… Tüm bunların malzeme listesinde baş sıralarda yer aldığı bir menü tabi ki sadece Y serisi üzerine inşa edilmiş bir Tower PC ile sınırlı kalmayacak tam aksine çok daha ötesine geçecektir.

loading...

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>