ordu escort

SANAL GERÇEKLİK

Magic Leap Yeni Videosu İle Geleceğe El Salladı

By

on

MAgic Leap 2

Augmented Reality alanında çalışmalar yürüten Magic Leap firması geliştirdikleri teknolojinin neler yapabileceği konusunda bir hayli fikir sahibi olmamızı sağlayacak yeni bir video yayınladı. Magic Leap’ın birkaç saat önce yayınladığı bu video firma tarafından   yayınlanmış olan ikinci resmi video oldu.

14 Ekimde kayda alınan ve WSJDLive da gösterilen bir dakikalık video’nun altındaki capste ” videonun geçen hafta direkt olarak Magic Leap teknolojisi ile çekildiği ve ayrıca herhangi bir video efekt ya da kompozit işleme sokulmadığı” belirtiliyor.

Aşağıda Youtube üzerinden izleyebileceğiniz bu videonun ilk kısmında sizi el sallayarak 3D karakterli bir robot karşılıyor. Videonun devam eden kısmında ise hareket halinde olan ve ışıl ışıl ışıldayan bir güneş sistemi bulunuyor.

Araştırma çalışmaları için şuana kadar 592 milyon dolar yatırım toplamayı başaran şirket geçtiğimiz mart ayında da yaptıkları işin tam olarak ne olduğunu anlatan bir video yayınlamış ve büyük ses getirmişti. Ancak o video bu yayınlanan ikinci video gibi RAW yani ham formatta değil bir takım video efektlerinin kullanıldığı bir çalışma olmuştu. Üstelik bu çalışmayı yapan ekip yüzüklerin efendisi filminin video efektlerini hazırlayan ekibin ta kendisiydi.

loading...

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>