ordu escort

YAZILIM

Microsoft En Sonunda Açıkladı; “Windows 10″ 29 Temmuzda Geliyor..

By

on

windows 10

Microsoft uzun süredir süren heyecanlı bekleyişe bugün yaptığı açıklama ile son noktayı koydu. Microsoftun yeni yeni işletim sistemi Windows 10 29 Temmuz 2015 çarşamba günü kullanıcıyla buluşacak.

Aynı anda 190 ülkede piyasaya sürülecek olan Microsoftun yeni işletim sistemi Windows 10  Hali hazırdaki lisanslı Windows 8.1 ve Windows 7 kullanıcıları için ücretsiz olarak edinilebilecek. Ancak bu kullanıcılar için bir yıllık süre kısıtlaması getiriliyor. Yani Windows 8.1 ve Windows 7 kullanıcıları  29 Temmzu 2016 tarihine kadar ücretsiz Windows 10 güncellemesi yapabilecekler. Vista yada Daha alt seri kullancıları ise lisans içeriklerine göre belirli bir ödeme ile Microsoft’un bu yen işletim sistemine sahip olabilecekler.

29 Temmuz 2015’te İade-i itibarı yapılmış start menü, daha da gelişmiş bir Cortona ve  Charm barlarla bir hayli iddialı bir giriş yapacak olan Windows 10 ilk etapta desktop ve laptop gibi PC platformları için yayınlanacak. takip eden günlerde ise başta mobil olmak üzere diğer platform sürümleri yayınlanacak. Daha öncede belirttiğimiz gibi Microsoft sorunsuz bir Windows 10 geçişi sağlanabilmesi için elinden gelen her şeyi yapacak.

Microsft ayrıca şuan lisanlı Windows 8.1 ve Windows 7 kullanıcılarının bu upgrade ile edinilecek Windows 10 sürümünü sadece ücretsiz kampanya bitiş tarihi olan  29 Temmuz 2016 ya kadar değil süresiz bir şekilde ücretsiz olarak kullanabileceklerini de doğruladı.  Yani 29 Temmuz 2016 tarihi ücretsiz kullanımın değil ücretsiz güncellemenin bitiş tarihi olarak tespit edildi.

 

 

 

loading...

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>