ordu escort

MOBİL

Note 5 mi, S6 Plus mı Yoksa S6 Note mu?

By

on

S6 Note

Samsung’un elektronik dünyasının raflarında yerini aldıktan sonra  büyük bir ilgiye mazhar olan akıllı telefonu S6 Edge’nin daha büyük ekrana sahip bir modelinin yakın bir zamanda tanıtılması bekleniyor.

Gerçi konu  ile ilgili Samsung tarafından yapılmış resmi bir açıklama yok ancak geçtiğimiz haftalarda internete sızan fotoğraf bu konudaki beklentilerin boşa çıkmayacağı konusunda Samsung kullanıcılarına hatrı sayılır bir umut vermişti. Yeni yaşanan gelişmelerde aynı paralellikte olunca gözler ister istemez Koreli teknoloji devinin üzerine çevrildi.

Bu yeni gelişmelerden bir tanesi de Hollanda’daki Galaxy Clup’ın Somsung’un  yeni çıkaracağı ve  Note ailesenie katılacak büyük ekranlı model için Güney Korede S6 Note markasını kullanacağını rapor etmesi oldu. Bu yeni gelecek cihazın Note 5’ten ayırt edici olması için curved ekranla birlikte geleceği konuşuluyor.

Sam Mobile’ın ifadesine göre S6 Note yada S6 Plus olarak isimlendirilmesi beklenen yeni cihazın ekranı ise beklenildiği gibi 5.5 inç değil 5.7 inç olacak. Bu yılın üçüncü çeğreğinde tanıtılması beklenen yeni phablet Android 5.1.1 ile kullanıcılara sunulacak.

 

loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>