ordu escort

MAKALE

OnePlus One’ın Fiyatını Süresiz Olarak İndirdi

By

on

OnePlus One

Bildiğiniz gibi Çinli Akıllı telefon üreticisi OnePlus’ın  geçen hafta OnePlus 2’yi tanıtması bekleniyordu. Ancak beklenen olmadı ve Çinli firma OnePlus 2 yi tanıtma planını gerçekleştiremeyince  bunun yerine kullanıcılarının gönlünü kazanmak için OnePlus One’ın fiyatını 1-7 Haziran tarihleri arasında geçerli olmak üzere bir haftalığına düşüreceğini açıklamıştı.

Yapılan bir haftalık idirimin yoğun ilgi görmesi üzerine Çinli Firma ilk başta bir hafta süreli olduğunu açıkladığı indirimi süresiz olarak devam ettirme kararı aldı. Yapılan bu indirimle birlikte 16 GB dahili depolama kapasiteli  modelin fiyatı 249 dolara düşerken 64 GB kapasiteli model ise 299 dolarlık bir fiyat seviyesine indi.

Çinli firma kullanıcılarını tatmin etmek için bunlarla da yetinmedi ve çoğu firmaya örnek olması gereken bir  adım daha attı; Yakın bir sürede daha yüksek bir seviyede olan eski fiyat etiketiyle bu üründen satın almış olan kullanıcılarının saç baş yolmasını engellemek için aradaki fiyat farkını müşterilerine iade etme kararı aldı. Ancak tahmin edersiniz ki çok doğal olarak bu satınalma süresine bir sınır konulması gerekliydi ve bu iade olanağı son 15 gün içerisinde bu üründen satın alan kullanıcılarla sınırlandı.

Birde Bunlara ek olarak , bir yıllık 64 GB Dropbox Pro üyeliği ile beraber sunulan OnePlus One paketi bulunuyor. Onun fiyatı ise  ise 349 dolar olarak tespit edildi ve 10 Hazirandan itibaren satın alınabilecek. Ancak 64 GB Drop Box Pro opsiyonlu bu paket diğerleri gibi  süresiz değil  belirli bir süre için geçerli olacak. Kullanıcılar üzerinde OnePlus 2’nin önümüzdeki birkaç hafta içinde tanıtılacağı beklentisinin hakim olduğunu göz önüne alırsak Bu son paket her ne kadar da avantajlı gözükse de çoğu kullanıcı beklemeyi tercih edecektir.

loading...

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>