ordu escort

EV CİHAZLARI

R2-D2 Mini Buzdolabı StarWars’ı Beklemedi

By

on

Screenshot_2015-11-01-03-07-03-1Star Wars hayranları efsane filmin 7. serisi için günsaya dursun filmdeki efsane karakterlerin ürünleri birer birer satışa çıkmaya başladı. Darth w. maketlerinden sonra şimdi de sıra R2-D2’ya geldi.

Firmanın R2-D2 için hazırladığı reklam filmini izleyenler kendilerini filmin ön gösterim galasında zannedebilirler.

ikinci iyi haber şu ki; R2-D2 karakterinde üretilen ürün yalnızca bir maket değil, aynı zamanda uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen ve tekerlekleri üzerinde hareket edebilen bir buzdolabı.

37. 4″ boyu, 25. 6 ” genişliği ve 24.4″ derinliği ile Otakumode tarafından Star wars filmindeki karakterle birebir aynı ölçülerde dizayn edilen R2-D2 mini buzdolabı ABS plastik, paslanmaz çelik ve çinkodan imal edilmiş

R2 -D2 ileri, geri, sağa ve sola hareket edebiliyor. bir taraftan ışıklarını açıp kaparken diğer taraftanda konuşabiliyor. R2 – D2 ayrıca Miracast teknolojisine ve 720p HD çözünürlük sunan bir projektöre de sahip.

Tek şarj da 2 saatlik servis hizmeti verebilen R2-D2  yaklaşık olarak 6 Litrelik bir iç hacme sahip. Bu da 330 mlik kutu içeceklerden en az 6 adetini içerisine sığdırabilirsiniz demek oluyor.

8240 dolanlık bir fiyat etiketi üzerinden ön siparişine başlanan R2 – D2 mini buzdolabı Şu an için sadece Japonyada satın alınabilecek..

 

loading...

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>