ordu escort

KAMERA

“Retro Rally 2017″ Sergisi 360 Derece Çekimlerle Ölümsüzleşti..

By

on

Maltepe Park AVM’de düzenlenen ve özellikle otmobil sporları tutkunları tarafından büyük ilgi gören “Retro Rally 2017” sergisi  360 derece çekimlerle ölümsüzleşti.

Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde, 14-29 Ocak tarihleri arasında gezilebilecek olan sergi hem Türk ralli tarihine canlı bir seyahat hem de Türk ralli kültrüne  yeni bir soluk getirmesi açısından son derece önemliydi. “Retro Rally 2017” sergisi, sadece ziyaretçilerden değil aynı zamanda eski ve yeni ralli ustalarından da yoğun ilgi gördü. “Retro Rally 2017”  sergisinde, Murat Bostancı, Onur Vatansever, Orhan Avcıoğlu ve Burçin Korkmaz gibi hepimizin çok yakından tanıdığı ünlü Türk ralli pilotları etkinlik için hazırlanan ralli kartlarını imzalayarak ziyaretçilere hediye ettiler. Serginin en büyük sürprizlerinden bir tanesi ise etkinliğe oğlu pilot Murat Bostancı ile birlikte katılan efsanevi rallici Serdar Bostancı oldu. Kendisine yoğun ilgi gösteren ziyaretçilerle yakından ilginenen büyük usta onlarla anılarını paylaşarak  kendi yarış otomobili önünde fotoğraf çektirdi.

Retro rally 2017 ziyaretçileri hem yurtiçi hemde yurt dışında bir çok başarı ve şampiyonluklar kazanmış Mustafa V. Koç, Renç Koçibey, İskender Atakan, Cem Hakko, Hasan Kalaycı, Berç Arhanyan, Cengiz Artam, Kemal Gamgam, Enis Özsaruhan, Volkan Işık, Demir Berberoğlu ve Serdar Bostancı gibi ustaların kullandıkları yarış otomobillerini ve ekipmanlarını yakından inceleme şansı buldular. Ayrıca etkinlik için kurulan “rally simülatörü” ile yarışan genç katılımcılar ustaların gözüne girmek için bir hayli ter döktüler.

Maltepe Park Alışveriş Merkezinde düzenlenen  “Retro Rally 2017” etkinliğini Çeşitli sebeplerden dolayı ziyaret etme fırsatı bulamayan otomobil sporları tutkunları için teselli niteliğinde bir haberimiz var.  Retro Rally 2017 sergisini  bytemagazin.com ekibinin gerçekleştirdiği 360 derecelik çekimlerden oluşan sanal turlar aracılığıyla gezebilirsiniz.  Üstelik Hasan Kalaycı’nın 1981 rallisini kazandığı aracın kokpitine de girebilirsiniz.

loading...

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>