ordu escort

AKILLI TELEFON

Samsung Note 7 Mağdurlarını S8 ve ya Note 8 ile Sevindirmeye hazırlanıyor.

By

on

note7-indirim

Şirkete yakın kaynaklara göre Samsung Galaxy Note 7 satın alıp hayal kırıklığına uğrayarak   değişim ya da yenileme işlemi için satış noktalarını defalarca kez ziyaret etmek zorunda kalan müşterilerinin gönlünü fethetmeye hazırlanıyor.  Kore den rapor edildiğine göre Samsung Galaxy Note 7 kullanıcıları için yeni bir telafi programı hazırlıyor.

Bu rapora göre Samsung Galaxy Note 7 müşterilerine bir sonraki satın alacakları amiral gemisi ürünleri için ciddi bir  nakit iskontosu sağlamayı düşünüyor . indirim s8 veya note 8 den herhangi birisiyle gelebilir, söz konusu raporda bahsedildiğine göre  hangi modelde indirim teklif edeceğini şuan için net değil. Samsung halihazırda Galaxy Note  7 kullanıcılarına akıllı cihazlarını vakit kaybetmeden değiştirmeleri için özendirici parasal teşvikler de sunuyor. Fakat bahsedilen bu  indirimin tutarı henüz belli değil, şirket tarafından yapılmış herhangi bir açıklama gelmedi.

Ancak şurası bir gerçek ki Samsungun bir sonraki amiral gemilerinde yapmayı düşündüğü  bu indirim, Samsungun mağduriyet yaşayan müşterileri için duyduğu derin üzüntüyü ve telafi isteğinin bir kanıtı olacaktır.

loading...

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>