ordu escort

BİLGİSAYAR

Touch Bar Özellikli Yeni MacBook Pro Nefesleri Kesti

By

on

yeni-macbook-pro

Appel’ın bugün düzenlediği  “Ekim 2016″ özel etkinliğinde tanıtılan Touch Bar özellikli yeni MacBook Pro hem yeni görünümü hemde performansı ile nefesleri kesti.

MacBook Pro efsanesi  alışılageldiği üzere hem 15 inç hem de 13 inçlik ekran ölçeği ile devam ediyor. Silver ve Space Grey renk seçenekleri ile gelen yeni Macbook Prolar hem donanım hemde yazılımsal olarak önceki versiyonlarına göre çok ciddi iyileştirmeler içeriyor.

Daha agresif yekpare metal tasarım;

Yeni MacBook Pro süregelen MacBook Pro ailesinin klasik genlerini taşısa da daha dar ve keskin köşe radiusları ile  bir zırh mutasyonu geçirdiği ortada. Bu çok daha fit olan yeni gövdesi ve dikkat çekici inceliği ile gözünüzü arkada bırakacak!

yeni-macbook-pro-3

 

Çok daha ince bir MacBook Pro;

Yeni MacBook Pro’nun  1,37kg ağırlığa sahip 13 inçlik versiyonu, 14.9mm inceliği ile  önceki  elmadan % 17 daha ince ve % 23 daha az bir hacme sahip. 15 inçlik 1,83kg  ağırlığındaki MacBook Pro ise 15.5 inçlik kalınlığı  ile önceki elmadan  %14 daha ince ve %20 daha düşük bir hacme sahip.

yeni-macbook-pro-1

Çok daha güçlü bir işlemci ve grafik performansı;

10 saatlik pil ömrüne sahip Yeni MacBook Pro’nun 2133MHz hızındaki Quad-core Intel Core i7 işlemcisi 3.8GHz’ye kadar Turbo Boost işlem hızına ulaşabiliyor. saniyede  3.1GB sıralı okuma yapabilen 2 TB SSD flash depolama birimleri (%100 daha hızlı)   ve Radeon Pro grafik işlemcileri  ile %130’a kadar daha hızlı grafik performansı söz konusu.

yeni-macbook-pro-islemci

 

 

Çok daha canlı bir ekran;

10 saatl

yeni-macbook-pro-4

f

yeni-macbook-pro-6

f

 

 

loading...

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>