ordu escort

MOBİL

Yeni Bir Samsung S6 Edge Plus Görüntüsü Daha İntere Sızdı

By

on

S6 Plus

Samsung’un dev ekranlı phableti S6 Edge Plus a ait olduğu iddia edilen yeni bir görüntü daha internete sızdı.

Samsung’un birkaç ay içerisinde duyurmaya hazırlandığı modele ait olduğu öne sürülen bu görüntü aslında bir fotoğraf değil sadece modelin  3D Render formatında alınmış bir izlemesi. Söz konusu bu görüntüde en dikkat çekici olan şey ise dev ekranlı yeni phabletin Samsung’un geleneksel çizgilerinden bir hayli farklı fırça darbelerine sahip olması.

Ancak S6 Plus ile ilgili internete sızan tek şey bu resim değil, bununla birlikte yeni phablet modelinin 154.45mm x 75.80mm x 6.85mm ölçülerinde olacağı da ifade ediliyor. Ayrıca s6 Plus’ın daha önce konuşulduğu gibi 5.7 inç değil onun yerine 5.5 inç lik bir ekrana sahip olacağı da  belirtiliyor.

Samsung’un Yeni  phableti ile ilgili en çok merak edilen bir diğer konu ise USB-C bağlantı özelliğine sahip olup olmayacağıydı. Ama şuan için konuşulanlara bakacak olursak. S6 Plus’ın  bilişim dünyasında devrim yaratacak olan bu teknolojiye sahip olacağı konusunda herhangi bir güçlü  ipucu bulunmuyor maalesef.

Hatırlayacağınız üzere S6 Edge de Snapdragon 810 CPU kullanılmıştı. S6 Edge Plus’ın orjin modeline göre (S6 Edge) daha az güçlü bir CPU’ya sahip olacağı da konuşulanlar arasında. Ama bu işlemci yine Qualcomm ailesinden  Snapdragon 808 olacak. Ancak Kamera ve diğer özellikler konusunda baz model paralelliğinin dışında herhangi bir değişimden bahsedilmiyor. Yani S6 Edge Plus 16 megapiksel kamera ve Android 5.1.1 işletim sistemi ile gelecek

@Onleaks’in yayınladığı görüntülerle S6 Edge Plus heyecanı her ne kadar da artsa da Koreli üretici tarafından bu modelle ilgili yapılmış resmi bir açıklama bulunmuyor. Ancak Koreli teknoloji devinin son bahar öncesinde bütün merakları gidereceğine kesin gözüyle bakılıyor.

 

 

 
Views: 1763

loading...

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>